Krmení pro koně DERBY

DERBY® Pferdefutter je německá značka, která představuje jak odbornost a veliké nadšení ve výživě koní, ale i silnou vůli vždy udělat svět koní o něco lepším.

Hlavním cílem značky DERBY® je výkonnostně orientovaná a zdravá výživa pro vašeho koně.

derby-banner-001

DERBY® čelí každodenním výzvám v oblasti krmení koní více než 50 let.  Filozofie značky DERBY® se v průběhu let nezměnila, stále je kladen důraz na nejvyšší kvalitu výroby krmiva na základě zkušeností z posledního desetiletí a v úzké spolupráci s vědeckými institucemi, výzkumnými ústavy a univerzitami. Produkty značky DERBY® jsou také certifikovány podle aktuálních mezinárodních směrnic které podléhají nejpřísnějším kontrolám kvality výrobků vyrobených v Německu.

V průběhu let se jezdecká kultura v Německu moc změnila. Kromě šlechtění teplokrevníků a klasických jezdeckých sportů existuje nyní celá řada plemen, jezdeckých stylů a potřeb, které jsou v této podobě pravděpodobně celosvětově jedinečné. To nás neustále podněcuje k tomu, abychom našli správné odpovědi i na obtížné otázky a reagovali na nové požadavky v chovu koní. Toto úsilí se promítá v úspěchu, kterého dosahuje značka DERBY® v Německu.

Krmení pro koně DERBY® je již léta používán velkými chovatelskými a sportovními společnostmi. Dokonce i olympijští sportovci důvěřují značce DERBY® .

KVALITA PRO VAŠI VÁŠEŇ


 

PŘEDSTAVENÍ PRODUKTOVÝCH MANAGERŮ DERBY®

Claus Zobel, produktový manager

Dobrý den, jmenuji se Claus Zobel a jsem produktovým manažerem společnosti DERBY®. Od roku 1997 se můj profesionální život točí kolem krmení koní. Vystudoval jsem zemědělskou vědu na univerzitě v Göttingenu a od té doby jsem součástí týmu DERBY®. Díky své práci a rodině jsem velmi propojený s koňmi a jezdeckým sportem. Je pro mě obzvláště důležité vyvíjet produkty, které jsou 100% přizpůsobeny potřebám koní. Kladu důraz na vysoce kvalitní ingredience a vyvážené recepty našich produktů.

DERBY-Claus-Zobel_WEB

Ina Wesselmann, produktová managerka 

Jmenuji se Ina Wesselmann a jsem produktovou manažerkou pro značku DERBY®Ihned po absolvování univerzity v Osnabrücku s titulem v oboru zemědělské vědy jsem se stala součástí týmu prodeje v terénu značky DERBY®. Sama jsem byla mnoho let skokanem a dnes jsem také nadšeným chovatelem. Koně a jezdecké sporty jsou nedílnou součástí mého života, profesionálně i soukromě. U našich produktů neustále sleduji nejnovější vědu a společně se svými kolegy vyvíjím produkty, které vždy slouží blahu koní a podporují jejich individuální výkon.

DERBY-Ina-Wesselmann_web