Krmení pro koně DERBY

DERBY® Pferdefutter je německá značka, která představuje jak odbornost a veliké nadšení ve výživě koní, ale i silnou vůli vždy udělat svět koní o něco lepším.

Hlavním cílem značky DERBY® je výkonnostně orientovaná a zdravá výživa pro vašeho koně.

derby-banner-001

DERBY® čelí každodenním výzvám v oblasti krmení koní více než 50 let.  Filozofie značky DERBY® se v průběhu let nezměnila, stále je kladen důraz na nejvyšší kvalitu výroby krmiva na základě zkušeností z posledního desetiletí a v úzké spolupráci s vědeckými institucemi, výzkumnými ústavy a univerzitami. Produkty značky DERBY® jsou také certifikovány podle aktuálních mezinárodních směrnic které podléhají nejpřísnějším kontrolám kvality výrobků vyrobených v Německu.

V průběhu let se jezdecká kultura v Německu moc změnila. Kromě šlechtění teplokrevníků a klasických jezdeckých sportů existuje nyní celá řada plemen, jezdeckých stylů a potřeb, které jsou v této podobě pravděpodobně celosvětově jedinečné. To nás neustále podněcuje k tomu, abychom našli správné odpovědi i na obtížné otázky a reagovali na nové požadavky v chovu koní. Toto úsilí se promítá v úspěchu, kterého dosahuje značka DERBY® v Německu.

Krmení pro koně DERBY® je již léta používán velkými chovatelskými a sportovními společnostmi. Dokonce i olympijští sportovci důvěřují značce DERBY® .

KVALITA PRO VAŠI VÁŠEŇ


 

PŘEDSTAVENÍ PRODUKTOVÝCH MANAGERŮ DERBY®

Claus Zobel, produktový manager

Dobrý den, jmenuji se Claus Zobel a jsem produktovým manažerem společnosti DERBY®. Od roku 1997 se můj profesionální život točí kolem krmení koní. Vystudoval jsem zemědělskou vědu na univerzitě v Göttingenu a od té doby jsem součástí týmu DERBY®. Díky své práci a rodině jsem velmi propojený s koňmi a jezdeckým sportem. Je pro mě obzvláště důležité vyvíjet produkty, které jsou 100% přizpůsobeny potřebám koní. Kladu důraz na vysoce kvalitní ingredience a vyvážené recepty našich produktů.

DERBY-Claus-Zobel_WEB

Ina Wesselmann, produktová managerka 

Jmenuji se Ina Wesselmann a jsem produktovou manažerkou pro značku DERBY®Ihned po absolvování univerzity v Osnabrücku s titulem v oboru zemědělské vědy jsem se stala součástí týmu prodeje v terénu značky DERBY®. Sama jsem byla mnoho let skokanem a dnes jsem také nadšeným chovatelem. Koně a jezdecké sporty jsou nedílnou součástí mého života, profesionálně i soukromě. U našich produktů neustále sleduji nejnovější vědu a společně se svými kolegy vyvíjím produkty, které vždy slouží blahu koní a podporují jejich individuální výkon.

DERBY-Ina-Wesselmann_web

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení