O nás

Již několik let jsme výhradním zástupcem značky Höveler pro Českou a Slovenskou republiku. Celá sortiment Höveler nabízíme v obchodě www.hoeveler-czech.cz.  Na základě požadavků našich zákazníků a také díky skvělé spolupráci s naším německým partnerem jsme se rozhodli v roce 2020 rozšířit nabídku krmiv o další spřátelené německé značky, kterými jsou například Derby, Mawel, Nature Best, Galopp, Hasfit, Mawel.

Věříme, že i tyto značky si získají důvěru všech.

Náš sklad se nachází v blízkosti Prahy 6 u letiště Václava Havla a to ve Velkých Přílepech v areálu White Trans. Co se týče značky Höveler máme skladem 90% sortimentu a naší snahou je pružně reagovat na veškeré Vaše požadavky. Díky úzké spolupráci s přepravcem White Trans jsme schopni dovážet každý týden krmení a tak neustále doplňovat sortiment čerstvým zbožím. Po celý rok sledujeme aktuální novinky Höveleru a snažíme Vás o nich včas informovat. 

78207299_2574827282573202_7338396936015183872_o

 

Majitelkou společnosti  EquiDressage CZ je Kateřina Havlíčková, kterou můžete vidět na fotografii se svými miláčky.  

Katka Havlíčková je ostřílenou závodnicí a stejně jako její dcera Aneta drezurně vyrostla pod vedením Mistryně sportu Vlasty Kadlecové na Přední Kopanině. V sedle několika koní úspěšně závodila na mnoha mistrovstvích republiky a dosáhla až nejvyšší úrovně Grand Prix. 

Rozhodnutí o oficiálním zastoupení německé firmy Höveler přišlo díky požadavkům na kvalitní krmivo pro její koně. 

kacka_hoveler2
 
Náš sklad a také výdejní místo se nachází na adrese: Statenická 732, areál White Trans, 252 64 Velké Přílepy
 

Höveler rozumí kvalitě a kontrole nejen jako splnění zákonných minimálních požadavků. Vedle německých QS systémů poskytuje další, důkladnější záruky pro holandskou certifikaci GMP +. Kvalita firmy Höveler začíná nákupem surovin a skladováním. Do výroby mohou dodávat pouze kontrolovaní a schválení dodavatelé. Všechny suroviny podléhají pravidelné kontrole kvality. Zákazníci společnosti Höveler se proto mohou plně spolehnout na vysoce kvalitní výrobky. 
 

Společnost Höveler vyrábí více než 100 let kvalitní krmivo pro koně. Během století se společnost stala předním výrobcem krmiv v Evropě. Zakladatelé  filozofie Höveler se vždy přizpůsobili krmnému programu koní v závislosti na posledních vědeckých průzkumech o koních a nutriční potřeby koní byly důsledně sledovány a dodržovány po celé století a pokračují i dále.

V roce 1905 Krajský patentový úřad v Berlíně přidělil toto číslo Arnoldu Hövelerovi za jeho vynález "přírodních müsli Reformhafers“ .  Arnold Höveler byl první kdo uvedl na trh krmení pro koně ve formě müsli a prolomil tak konzervativní trend krmení senem a ovsem.

Filozofií zakladatele bylo vytvořit recepturu krmiva pro koně vždy v souladu s nejnovějšími vědeckými poznatky o nutričních potřebách koně, které se důsledně sledují a aktualizují celých 100 let činnosti firmy Höveler až do dnes.

hoeveler2016_1920x550_CZ_001


výhradní dovoz Höveler pro ČR a SK: EquiDressage CZ, s.r.o. sídlem: Ke kladivům 970, 16500 Praha 6, ČR