Flohsamen Mash, 7,5 kg (Nature's Best) - psyllium kaše s obsahem Psyllia pro všechny koně

Kód: 1029943
1 431 Kč / ks 1 277,68 Kč bez DPH 190,80 Kč / 1 kg
Skladem do 14 dnů

Flohsamen Mash od Nature's Best je kaše obohacená o kousky mrkve, svatojánského chlebíčku, ovesné vločky a jablečné výlisky, které jsou nejen prospěšné pro koně, ale jsou také velmi chutné. Kombinace těchto složek, které mají pozitivní vliv na střevní flóru, dělá tento mash pro koně skvělým doplňkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Flohsamen Mash, balení 7,5 kg

doplňkové krmivo pro koně s psylliem


Flohsamen Mash od Nature's Best je kaše obohacená o kousky mrkve, svatojánský chlebíček, ovesné vločky a jablečné výlisky, které jsou nejen prospěšné pro koně, ale jsou také velmi chutné. Kombinace těchto složek má pozitivní vliv na střevní flóru a proto je tento mash skvělá zdravá svačina pro koně.

Kdy je nejvíce Flohsamen Mash potřeba?

V závislosti na povaze půdy nebo stavu pastvin se koně krmí více či méně pískem nebo hlínou.  Z dlouhodobého hlediska to může vést k tomu, že se do trávicího traktu uloží malé množství nečistot a může způsobit komplikace. Tyto nečistoty se mohou usadit v trávicím ústrojí a mohou být pro koně nepříjemné, obzvláště když se to opakuje častěji. Mohou se vyvinout záněty v oblasti žaludku, což může vést k těžkým kolikám. Flohsamen Mash od  Nature's Best byl speciálně navržen tak, aby se tyto usazeniny dopravovaly ven spolu s krmivem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nature's Best
Hmotnost: 8 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 31.12.2021
Další z řady našich oblíbených krmení. Přes počáteční nedůvěru v poněkud vyšší cenu, mohu napsat, že tenhle mash za to stoji;-)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: