Haemoferan - tekutý 1 litr (Equinova) doplnění minerálů, vitamínů a stopových prvků

Kód: 4500206
1 791 Kč / ks 1 599,11 Kč bez DPH 1 791 Kč / 1 l
Skladem v ČR (14 ks)

Equinova® Haemoferan je komplex  vitaminů, minerálů a stopových prvků. Růst, závody, rekonvalescence, nebo také chov vyžadují doplnění minerálů, vitamínů a stopových prvků. Doplnění stopových prvků se doporučuje především u hříbat, aby se předešlo vzniku ortopedických obtíží.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Během každé zátěže se zvyšuje poptávka po vitamínech a minerálních látkách. Ať se jedná o zátěž sportovní, zatížení organizmu díky nemoci nebo zátěž během růstu díky krmnému doplňku pro koně Equinova® Haemoferan uspokojíte plně nároky koně na vodě rozpustné vitaminy a minerální látky. 

Zejména u hříbat se doporučuje přiměřené množství vitamínů a stopových prvků, aby se zamezilo ortopedickým problémům. Kombinace ve vodě rozpustných vitaminů a stopových prvků plně doplní poptávka  v průběhu růstu hříběte, při rekonvalescenci nebo v období nemoci.

Haemoferan je komplex snadno dostupných vitaminů a prvků ve formě snadno absorbovaných chelátů. Při podávání doplňku pro koně Equinova® Haemoferan, se můžete vyhnout riziku nedostatku základních složek v metabolismu krve u koně. Equinova® Haemoferan se doporučuje po traumatu, po chirurgickém zákroku, v době říje nebo v tréninku, V tomto období se červené krvinky množí, a pro jejich výrobu je nezbytný vitamín B12, kyselina listová, železo a měď. Nedostatek těchto složek může vést k anémii a snížení vitality. U rostoucích hříbat může vést nedostatek mědi ke špatnému vývoji kostí.

 

equinova-haemoferan

Haemoferan představuje komplex vysoce dostupných stopových prvků a vitaminů v  tekuté formě. Obsahuje řepný a hroznový cukr, kaliumsorbat, xanthan.


Složení:
Popeloviny: 0,4 %
Vitamin K3: 300 mg
Vitamin B1: 2 000 mg
Vitamin B2: 1 300 mg
Vitamin B3: 1 000 mg
Vitamin B5: 1 000 mg
Vitamin B6: 1 500 mg
Vitamin B12: 20 mg
Železo: 4 000 mg
Měď: 250 mg
Mangan: 100 mg
Zinek: 3 000 mg


Dávkování:
Hobby a volný čas - 30 ml denně na koně
Sport - 30 ml denně na koně
Pony - 15 ml na koně

Doplňkové parametry

Kategorie: KRMIVA od A do Z
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: