Kräuterkur, 0,7 kg (Nature's Best) detox bylinná kúra pro koně - játra

Kód: 1030168
609 Kč / ks 529,57 Kč bez DPH 870 Kč / 1 kg
Skladem v ČR (4 ks)

Játra jsou centrální metabolický orgán. Hraje klíčovou roli při přeměně přijímaných živin na účinné látky. Metabolická aktivita jater může být omezena po nemoci, při trvalém vysokém zatížení a při trvalých stresových situacích. Kräuterkur od NATURE´S BEST dodává tělu dostatek vitamínů B, antioxidantů a sekundárních rostlinných látek. Tělo a játra se mohou zotavit pokud jsou zásobovány všemi důležitými živinami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kdy potřebuji bylinnou kúru "Kräuterkur"  od NATURE´S BEST?  

Játra jsou centrální metabolický orgán. Hraje klíčovou roli při přeměně přijímaných živin na účinné látky. Metabolická aktivita jater může být omezena po nemoci, při trvalém vysokém zatížení a při trvalých stresových situacích.

Za účelem podpory rozhodujících metabolických procesů v potravě by měly být živiny dodávány prostřednictvím lehce stravitelným krmivem, nezatěžujte tělo příliš velkým množstvím složek k rozkladu a podporujte účinnou detoxikaci těla.

Zajímavé nutriční přínosy:

  • Artyčok a ostropestřec mariánský mají zvláště cenné živiny, které podporují rychlou regeneraci a, podobně jako kořen kurkumy, podporují produkci žluči.
  • Kopřiva obsahuje detoxikační živiny, což pomáhá s rychlou detoxikací.
  • Antioxidanty, jako jsou vitamíny E, C a selen, jakož i antioxidanty z hroznových semen, chrání buňky a připravují je na úspěšnou obrannou funkci.
  • Cholin a lecitin jsou přírodní stavební kameny v játrech a obvykle nemohou být přiměřeně ukládány v době metabolických poruch.
  • Methionin a další esenciální aminokyseliny hrají klíčovou roli ve fungování jater.

Výhody pro vašeho koně:

Po metabolických nebo jaterních onemocněních již nelze mnoho živin správně používat a vitaminy nelze syntetizovat v dostatečné formě. Složky obsažené v Kräuterkur od NATURE´S BEST dodává tělu dostatek vitamínů B, antioxidantů a sekundárních rostlinných látek. Tělo a játra se mohou zotavit pokud jsou zásobovány všemi důležitými živinami.

Složení:

  • hrubý protein 24%
  • hrubý tuk 10%
  • hrubá vláknina 8%
  • hrubý popel 14%

Pivovarská zrna, pivovarské kvasnice, hroznová moučka, listy kopřivy, lněné výlisky, listy artyčoku, kořen kukurmy, ostropestřec mariánský

Dávkování:

Malí koně / poníci 15-25 g

Velcí koně 25-50 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Nature's Best
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: