Kräuterkur, 0,7 kg (Nature's Best) detox bylinná kúra pro koně - játra

Kód: 1030168
609 Kč / ks 543,75 Kč bez DPH 870 Kč / 1 kg
Skladem do 14 dnů

Játra jsou centrální metabolický orgán. Hraje klíčovou roli při přeměně přijímaných živin na účinné látky. Metabolická aktivita jater může být omezena po nemoci, při trvalém vysokém zatížení a při trvalých stresových situacích. Kräuterkur od NATURE´S BEST dodává tělu dostatek vitamínů B, antioxidantů a sekundárních rostlinných látek. Tělo a játra se mohou zotavit pokud jsou zásobovány všemi důležitými živinami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kdy potřebuji bylinnou kúru "Kräuterkur"  od NATURE´S BEST?  

Játra jsou centrální metabolický orgán. Hraje klíčovou roli při přeměně přijímaných živin na účinné látky. Metabolická aktivita jater může být omezena po nemoci, při trvalém vysokém zatížení a při trvalých stresových situacích.

Za účelem podpory rozhodujících metabolických procesů v potravě by měly být živiny dodávány prostřednictvím lehce stravitelným krmivem, nezatěžujte tělo příliš velkým množstvím složek k rozkladu a podporujte účinnou detoxikaci těla.

Zajímavé nutriční přínosy:

  • Artyčok a ostropestřec mariánský mají zvláště cenné živiny, které podporují rychlou regeneraci a, podobně jako kořen kurkumy, podporují produkci žluči.
  • Kopřiva obsahuje detoxikační živiny, což pomáhá s rychlou detoxikací.
  • Antioxidanty, jako jsou vitamíny E, C a selen, jakož i antioxidanty z hroznových semen, chrání buňky a připravují je na úspěšnou obrannou funkci.
  • Cholin a lecitin jsou přírodní stavební kameny v játrech a obvykle nemohou být přiměřeně ukládány v době metabolických poruch.
  • Methionin a další esenciální aminokyseliny hrají klíčovou roli ve fungování jater.

Výhody pro vašeho koně:

Po metabolických nebo jaterních onemocněních již nelze mnoho živin správně používat a vitaminy nelze syntetizovat v dostatečné formě. Složky obsažené v Kräuterkur od NATURE´S BEST dodává tělu dostatek vitamínů B, antioxidantů a sekundárních rostlinných látek. Tělo a játra se mohou zotavit pokud jsou zásobovány všemi důležitými živinami.

Složení:

  • hrubý protein 24%
  • hrubý tuk 10%
  • hrubá vláknina 8%
  • hrubý popel 14%

Pivovarská zrna, pivovarské kvasnice, hroznová moučka, listy kopřivy, lněné výlisky, listy artyčoku, kořen kukurmy, ostropestřec mariánský

Dávkování:

Malí koně / poníci 15-25 g

Velcí koně 25-50 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Nature's Best
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: