Weizenkleie, 20 kg (Höveler) - Pšeničné otruby

Kód: 4808504
448 Kč / ks 400 Kč bez DPH 17,92 Kč / 1 kg
Skladem do týdne

Pšeničné otruby od Höveleru (Weizenkleie) jsou hlavní složkou pro kaši (mash). Podporuje trávení, a proto skvěle podporuje gastrointestinální trakt. Pšeničné otruby přelijte teplou vodou a podávejte vlažné. V kombinaci s lněným semínkem a ovsem může být kaše pro koně velmi chutná. Zpestřit chuť kaše můžete také přidáním jablka, mrkve, banánu nebo bylinek. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Weizenkleie, 25 kg pytel

Pšeničné otruby jsou hlavní složkou pro kaši (mash). Podporuje trávení, a proto skvěle podporuje gastrointestinální trakt. Pšeničné otruby přelijte teplou vodou a podávejte vlažné. V kombinaci s lněným semínkem a ovsem může být kaše pro koně velmi chutná. Zpestřit chuť kaše můžete také přidáním jablka, mrkve, banánu nebo bylinek. 

Čerstvá, ne příliš studená pitná voda by měla být vždy k dispozici v dostatečném množství.

Doplňkové parametry

Kategorie: Höveler
Hmotnost: 25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Krmivo pro koně Höveler - společnost, kde se snoubí historie s budoucností!

Již od svého založení v roce 1905 společnost Höveler považuje za svou povinnost se usilovně držet  v popředí pokroku a inovací, aniž by zapomněla na svou vlastní tradici. Filozofie zakladatele byla  vždy založena na sestavování krmného programu dle nejnovějších vědeckých poznatků o výživových potřebách koní. Dnes je Höveler jedním z největších výrobců krmiv pro koně v Evropě.  Díky zkušenostem Höveleru můžete získat bezpečí - zkušenost, kterou si můžete koupit. Značce Höveler důvěřuje mnoho špičkových hřebčínů, chovatelských stájí, jezdeckých stájí, jezdeckých osobností jako je Ingrid Klimke a od roku 2003 také Německý olympijský výbor pro jezdectví (DOKR), ale i regionální jezdecké federace.

Pohoda koní motivuje Höveler, aby zajistilo to nejlepší krmivo pro každého koně. 

JE TO LÁSKA KE KONÍM!